Grupa Q


Przejdź do grupa-q.pl


Grupa Q składa się z trzech firm, które współdzielą wiedzę oraz zasoby, ale zachowują swoją odrębność oraz plany rozwojowe: Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ, ResQmed Sp. z o. o. i IQmed Sp. z o. o.


Każda z firm posiada inną specjalizację ale wykorzystanie wspólnych zasobów i wiedzy pozwala na uzyskanie synergii. Naszym mottem jest hasło "Dbamy o Życie", które reprezentuje szanowane przez nas wartości. Wszystkie nasze działania są związane z ratowaniem życia oraz technologią medyczną.

CKK ResQ


Najstarszą z firm w grupie jest Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ założone w 2006 roku w Krakowie.


CKK ResQ specjalizuje się w edukacji medycznej (akredytacja Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego) oraz serwisie urządzeń medycznych. Naszym celem jest stworzenie najlepszej organizacji serwisowej w Polsce. Chcemy wspierać naszych klientów poprzez profesjonalny serwis oraz wspomagać naszych partnerów - producentów sprzętu medycznego. W naszej opinii wielu producentów sprzętu medycznego, którzy są obecni na polskim rynku i oferują swoje produkty poprzez dystrybutorów, ale sam serwis stanowi dla nich problem. Wymogi obecnych czasów, wzrastająca rola organów nadzorujących oraz wymagania klientów, stawiają wysokie wymogi każdej organizacji serwisowej.


Wierzymy, że potrafimy sprostać takim wyzwaniom i znacząco wspierać naszych klientów i partnerów.

ResQ Med


Przejdź do resq-med.pl


Drugą firmą w grupie jest ResQmed Sp. z o. o. ResQmed zajmuje się sprzedażą produktów medycznych oraz implementacją rozwiązań informatycznych. Jesteśmy zaangażowani w wiele projektów medycznych związanych z ucyfrowieniem i informatyzacją jednostek ochrony zdrowia.

Iq Med


Przejdź do iq-med.pl


Najmłodszą firmą w grupie jest IQmed Sp. z o. o. IQmed jest firmą informatyczną skupiającą się na rozwoju oprogramowania dla jednostek ochrony zdrowia. Stworzyliśmy i rozwijamy oprogramowanie nazwane IQ-Health, które jest dedykowane dla Jednostek Ratownictwa Medycznego oraz IQ-Pass dedykowane dla wszystkich użytkowników urządzeń medycznych.

 

Mamy nadzieję, że dalszy rozwój naszej Grupy będzie dalej ukierunkowany na szeroko pojęte zagadnienia związane z technologiami medycznymi.